Biblioteka Świerklany

EMPIK GO-DARMOWY DOSTĘP DO E-BOOKÓW W SERWISIE.POBIERZ KOD I CZYTAJ ORAZ SŁUCHAJ.

Biblioteka Gminna w Świerklanach z/s w Jankowicach

Od 16 maja 2022 nasi Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Jak otrzymać kod?

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do biblioteki w Jankowicach i filii w Świerklanach lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: gbp-jankowice@o2.pl(biblioteka w Jankowicach), biblioteka.swierklany@poczta.onet.pl (filia Świerklany) oraz podać imię, nazwisko (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.

Jak aktywować kod?

Aby aktywować kod wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.

Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kod ważny jest 30 dni od daty aktywacji i musi być aktywowany w miesiącu swojej ważności – najpóźniej ostatniego dnia miesiąca. Po tym czasie można aktywować konto ponownie, prosząc mailowo o nowy kod.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Wykonanie Responsywne strony internetowe K4ART